PDF چاپ نامه الکترونیک

 

واحد های آموزش

  • هنرهاي آشپزي و تهيه غذا
  • مديريت هتلداري
  • مديريت جهانگردي و مسافرت
  • دوره رشته‌هاي پزشكي
  • زيبايي درماني – علم كاربردي
  • مطالعات تجاري
  • مطالعات كامپيوتر
  • آموزشهاي دفتري (منشي‌گري و امور دفتري)

اطلاعاتي درباره‌ي قبرس:

قبرس در انتهاي شمال شرقي درياي مديترانه واقع شده است. اين كشور، سومين جزيره بزرگ در درياي مديترانه است كه مساحت آن به 251/9 كيلومتر مربع مي‌رسد.

كشور قبرس در سال1960 از لحاظ سياسي از زير سلطه انگلستان خارج شد. سالهاي پس از اين استقلال، با توسعه سريع و ثابت اقتصادي همراه بود. اين كشور از لحاظ استراتژيكي در امتداد خط اروپا، خاورميانه، آفريقاي شمالي و آسيا واقع شده است. قبرس در مي ماه 2004، عضو رسمي اتحاديه اروپا شد.

اين كشور مورد حمايت اتحاديه اروپا مي‌باشد و از طرفي نيز تسهيلات فراواني جهت عرضه دارد. در حال حاضر، در حال تبديل شدن به مركز تجاري مهم منطقه و حمل و نقل و ارتباطات بين‌المللي است.

درباره‌ي ما:

كالج KES كه در سال1971 تأسيس شد، يكي از باسابقه‌ترين مؤسسات آموزشي معتبر در قبرس مي‌باشد. اين كالج در سال1991 بوسيله وزارت علوم كشور قبرس به عنوان دانشكده‌ي تحصيلات تكميلي خصوصي شناخته شد.

وظايف و اهداف اين مؤسسه عبارت است از:

تهيه و تحويل برنامه‌هاي كاري مرتبط جهت جذب دانشجويان از نقاط مختلف جهان

آماده‌سازي دانشجويان جهت انتخاب شغل با در نظر گرفتن حرفه و توانايي‌شان

تشويق فارغ‌التحصيلان در راستاي افزايش سطح علمي خود در طول مدت آموزش

كالج KES، بعنوان يكي از مؤسسات موجود در قبرس، توانايي ارائه سطح وسيعي از واحدهاي شغلي و كاري را دارد. در قبرس و اروپا، مطالعات شغلي و كاري بيشترين تقاضا را در بين دانشجويان دارد.

نظري اجمالي به واحدهاي آموزش:

* كليه واحدهاي آموزش كالج KSE، مورد تأييد وزارت فرهنگ و آموزش كشور قبرس مي‌باشد.

مراحل ثبت‌نام:

به سادگي به نماينده ما در كشور يا شهر خود مراجعه كنيد و مدارك ذيل را براي ما ارسال فرماييد.

فتوكپي پاسپورت (پاسپورت مي‌بايستي حداقل يكسال اعتبار داشته باشد)

فتوكپي مدارك دانشگاهي (ترجمه به انگليسي – مدارك كه مورد تأييد دانشگاه يا ترجمه رسمي شده باشد)

دو قطعه عكس4*6 (پاسپورتي)

فرم ثبت‌نام (مبلغ 150 يورو) غير قابل استرداد

هنرهاي آشپزي و تهيه غذا

فوق‌ديپلم (3 سال)

ديپلم (2 سال)

مدرك (1ساله)

_ امروزه نياز رو به افزون به صنعت تهيه غذا از طرف مديران و آشپزان به چشم مي‌خورد كه هر دو نيازمند توانايي تخصصي بالايي و مديريت تهيه غذا مي‌باشند.

_ هدف اصلي اين دوره، آميختن جنبه‌هاي عملي و تئوري آمادگي غذاست تا بتوان دانشجويان را در رتبه و صف اول در زمينه مديريت قرار داد.

_ كاريابي صنعتي، عامل و بخش اصلي و مهم اين دوره است كه اين فرصت طلايي را به دانشجويان مي‌دهد تا توانايي و علم كاربردي خود را در اين راستا ارتقاء بخشند. در طول اين دوره‌ي 14 هفته‌اي، دانشجويان مي‌آيند تا با بيشتر مراكز اصلي كه تمايل به بكارگيري آنان دارند و به آنان فرصت شغلي مناسبي را پيشنهاد مي‌كنند، همكاري كنند.

_ كالج KSE مركز امتحاني معتبر از طرف اصناف و شوراي شهر بريتانيا مي‌باشد و دانشجويان مي‌توانند از مزاياي آن استفاده‌ي بهينه را ببرند. اصناف و شوراي شهر بريتانيا يكي از مراكز اصلي ايجاد شغل در انگلستان مي‌باشد و شرايط ويژه آن بخاطر حضور افرادي كارشناس در هر بخش تجاري است.

مديريت هتلداري:

فوق‌ديپلم :3 سال

ديپلم 2 سال

رشته‌ي هتلداري كه به نوعي "مهمان‌نوازي بين‌المللي" تلقي مي‌شود، امروزه در دنيا به سرعت رو به توسعه مي‌باشد و همچنين جنبه‌هاي شغلي مهيجي را به افراد واجد شرايط پيشنهاد مي‌كند. اين رشته، هسته‌ي اصلي تجارت و موضوعات تجاري كه در متن و محتواي "صنعت مهمان‌نوازي" آموزش داده شده‌اند را به نمايش مي‌گذارد.

اين رشته طوري طراحي شده است تا طيفي از توانايي‌ها را عرضه كند. خصوصيات و ويژگي‌هاي فردي دانشجويان را قادر مي‌سازد تا به سرعت شغل مورد نظر خود را بيابند.

_ كاريابي صنعتي هسته‌ي مركزي و هدف اصلي دوره‌هاي آموزشي مي‌باشد و فرصت منحصر بفردي را به دانشجويان مي‌دهد تا بتوانند طيف وسيعي از توانايي‌ها و دانش مناسب خود را بسط دهند. در طول 14هفته، كليه دانشجويان قادرند در مركزهايي كه فرصت شغلي ايجاد مي‌كنند، مراجعه كرده و سپس مشغول به كار شوند.

مديريت جهانگردي و مسافرت

فوق‌ديپلم :3 سال

ديپلم :2 سال

جهانگردي و مسافرت در جهان با توجه به شمار گردشگران بين‌المللي روز به روز در حال افزايش چشمگيري است. صنعت جهانگردي، صنعتي رو به رشد و رقابتي است كه در هر يك از كشورهاي دنيا در حال پيشرفت مي‌باشد. چنين شرايطي محيطي را براي مديران لايق و توانا فراهم ساخته تا در چنين صنعت جهاني و پرجنب و جوش به هدف اصلي خود كه موفقيت است، برسند. در نهايت چنين برنامه‌اي با اتخاذ يك نگرش چند رشته‌اي به جهانگردي، بر روي مطالعات مديريتي و تجاري تمركز كرده است.

فارغ‌التحصيلان اين رشته مي‌توانند در آژانس‌هاي هواپيمايي، خطوط هوايي، تورهاي گردشگري، بازاريابي، مديريت نمايشگاهي و غيره مشغول بكار شوند.

كاريابي صنعتي، هسته‌ي مركزي و هدف اصلي دوره‌هاي آموزشي مي‌باشد و فرصت منحصر بفردي را به دانشجويان مي‌دهد تا بتوانند طيف وسيعي از توانايي‌ها و دانش مورد علاقه‌ي خود را بسط دهند. در طول 14 هفته، كليه دانشجويان قادرند در مركزهايي كه فرصت شغلي ايجاد مي‌كنند، مراجعه كرده و سپس مشغول به كار شوند.

دوره‌ي رشته‌هاي پزشكي

ليسانس :4 ساله

فوق‌ديپلم 3 ساله

ديپلم 2 ساله

داروهاي جديدي هر روزه توليد و كشف مي‌شوند. كاربرد و مزيت آنان نيز بوسيله مردمان سراسر دنيا كاملاً حس شده است. در حقيقت با توجه به اينكه مي‌توانيد بهبوديها و درمانهايي كه مردم دنيا با آن روبرو شده‌اند را بوضوح ببينيد، نكات بيشتري در رابطه با داروسازي وجود دارد كه مردم عادي از آن غافلند. اولين نقش كلي در عرضه‌ي محصولات پزشكي در رابطه با رشته‌هاي پزشكي است كه بيشتر شامل ارتقاء محصولات تجويزي براي دكترها، داروسازان و پرستاران مي‌باشد.

كالج KES و انجمن صنعت داروسازي بريتانيا (ABPI) مشتركاً امتحان دوره‌هاي رشته‌ي پزشكي را در قبرس، يونان، خاورميانه، آسيا (هند و چين) و آفريقا برگزار مي‌كنند. اين امتحان بين‌المللي مي‌باشد كه بر طبق شرايط مورد نياز در بريتانيا طراحي شده است. ضمناً ABPI مسيري كارآمد و موفق به سمت حرفه‌ي پزشكي خواهد بود.

آموزشهاي منشي‌گري و امور دفتري

فوق‌ديپلم :3 ساله

ديپلم :2 ساله

مدرك :1 ساله

همانطور كه امور دفتري روز به روز الكترونيكي و براساس سيستم مي‌شود، تقاضا براي كادر دفتري كارآمد رو به افزايش است. مهارتهاي دفتري امروزي به شكل قابل توجهي به مديريت براساس داده‌هاي اطلاعاتي و ارتباط از طريق اينترنت تغيير شكل داده است و از طرفي تمركز بر روي نحوه ارائه واقع شده است.

اين دوره‌ي آموزشي، فراگيران را همراه با توانايي‌هاي مورد نيازشان مقدور مي‌سازد تا در سازمانهاي به روز دنيا در امور دفتري مشغول به كار شوند.

دوره‌ي آموزشهاي دفتري و امور دفتري عضوي از معاونت مديريتي اروپا (EUMA) مي‌باشد كه در حقيقت همان شبكه عاملان كارآمد در منطقه اروپا مي‌باشد.

واحدهاي پايه:

قبل از شروع دوره‌ي اصلي، شايد نياز باشد تا اول در "دوره‌هاي پايه" شركت كنيد كه طول اين دوره‌ها يك يا دو ترم مي‌باشد. هدف اصلي واحدهاي پايه، آمادگي دانشجويان بين‌المللي با دانش و مهارت كافي است تا اينكه بتوانند در دوره‌ي اصلي رشته خود مؤثرتر حضور پيدا كنند. زمان شروع اين دوره‌ها هم اكتبر و هم فوريه مي‌باشد.

_ در طول ماههاي تابستان، دوره‌هاي پايه به شكل فشرده‌تري برگزار مي‌شوند و هدف اصلي آن تقويت زبان انگليسي مي‌باشد. واحدهاي فشرده زبان انگليسي تقريباً 3 ماه (10 – 12 هفته) مي‌باشند.

دروس دوره‌ي پايه:                                           دروس دوره‌هاي فشرده‌ي پايه:

_ زبان انگليسي                                                                    _ زبان انگليسي

_ زبان يوناني                                                                        _ دوره‌هاي پايه‌اي مهارت

_ فنون كلي                                                                           _ تكنيكهاي نوشتاري

_ دوره‌هاي مبتدي كامپيوتر                                                              _ مهارتهاي ارتباطي

_ تكنيكهاي نوشتاري

زيبايي درماني – علوم كاربردي

فوق‌ديپلم :3 سال

ديپلم :2 سال

دنياي زيبايي درماني فرصت‌هاي متنوع و وسيع شغلي را فراهم مي‌سازد. اين دوره‌ي خاص و جديد شامل نگرش علمي به موضوعات و تخصص‌هاي پزشكي مي‌باشد كه در جهت تكميل دوره‌هايي چون عطر درماني، انعكاس درماني، مديريت اضطراب، گريم و آرايش پزشكي و تئاتر، ماساژ ورزشي و غيره...

كالج KES، مركزي معتبر جهت برگزاري امتحان با دو بخش بين‌المللي قوي، ITEC (دايره امتحانات بين‌المللي درمان) و CIDESCO. دانشجويان اين دوره مي‌بايستي جهت برگزاري امتحان آمادگي لازم را داشته باشند و شرايط لازم را كسب كنند.

فارغ‌التحصيلان رشته‌ي زيبايي درماني – علوم كاربردي در سال آخر دانشگاه Derby انگلستان در دوره‌هاي مديريتي بين‌المللي Spa پذيرفته خواهند شد.

مطالعات تجاري

ديپلم      2 سال

مدرك رسمي 1 سال

امروزه، تغييرپذيري بر طبق تأثيرات محيط يكي از عوامل اساسي و مهم به حساب مي‌آيد. دوره‌ي آموزشي مطالعات تجاري جهت ترسيم تأثيرات سازماني، مديريت مردمي، استراتژي تجارت از طريق حسابداري مالي، طراحي شده است. اين دوره كليه دانشجويان را جهت آنچه آنان انتظار دارند و تأثيرات آن بر بازارهاي ملي و بين‌المللي آماده مي‌سازد.

شرايط به گونه‌اي طراحي شده است كه يك پايه‌ي آموزشي براي شغل‌هاي مديريتي و اداري فراهم مي‌كند. بعلاوه توانايي و مهارت دانش‌آموزان در تجارت از طريق استفاده مؤثر از علوم و توانايي‌هاي اكتسابي گسترش پيدا مي‌كند. در نهايت، طيفي از توانايي‌ها، كيفيت‌ها و نگرش‌هاي لازم جهت اجرايي موفق پرورش داده خواهد شد.

رشته مطالعات تجاري هم اكنون از ABE (سازمان اجرائيات مديريتي) تبعيت مي‌كند.

مطالعات كامپيوتر

ديپلم :2 سال

امروزه كمتر شغلي را پيدا مي‌كنيد كه به كامپيوتر وابسته نباشد. اين دوره فرصت‌هاي شغلي وسيعي را در زمينه‌هاي علمي، تجارت و صنعت فراهم مي‌كند.

دوره‌هاي تخصصي شامل:

مطالعات كامپيوتر (عمومي)

مهندسي نرم‌افزار

فن‌آوري اطلاعات تجاري

اين دوره فرصتهايي را به دانشجويان مي‌دهد تا علم و توانايي را در راستاي فنون علمي كامپيوتر بدست آورند و در كنار آن با رشته‌هاي اجتماعي و اخلاقي، حقوقي تخصصي و مديريتي آشنا سازد.

مطالعات كامپيوتر در حال حاضر از مركز برنامه مطالعاتي Edexelتبعيت مي‌كند.

هزينه‌ها و شهريه:

ليسانس 3950 يورو

* با 30 درصد تخفيف براي دانشجويان بين‌الملی 2700 يورو

دوره‌هاي فوق‌ليسانس3850 يورو

دوره‌هاي دكترا 7150 يورو

شهريه غيرقابل استرداد 50 يورو

410 يورو اخذ پذيرش

شهريه اخذ پذيرش360 يورو

طرح تغذيه 1450 يورو

شهريه اقامت براي يك نفر 2320 يورو

شهريه اقامت براي دو نفر 1855 يورو

شهريه اقامت براي چهار نفر(اتاق4 تخته) 1545 يورو

پرداخت هزينه 150 يورو سپرده كه غيرقابل برگشت مي‌باشد جهت اخذ پذيرش اجباري است. 3درصد افزايش ماليات به اين هزينه اضافه مي‌گردد. متقاضي مسئول كليه هزينه‌هاي مربوط به انتقال پول و پرداخت آن مي‌باشد.

 

   

 
Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks 
 
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی