PDF چاپ نامه الکترونیک

 

منطقه مستقل هنگ گنگ

هنگ گنگ یکی از شهرهای بزرگ (مناطق مستقل) در جنوب شرقی کشور چین است. این منطقه در مجاورت و نزدیکی مناطق مستقل ماکائو و تایوان و شهر بزرگ گوانگ ژو و جزایر نان دائو در جنوب شرقی قاره آسیا قرار گرفته است.

وسعت این منطقه 1103 کیلومتر مربع و جمعیت آن بیش از 8 میلیون نفر که حدود 6/71% سنین 15 تا 64 سال می باشند. 92% جمعیت آن باسواد است.

مذهب این منطقه: 90% بودائی و 10% مسیحی است زبان رسمی و متداول چینی و انگلیسی است پول رایج دلار هنگ کنگ که معادل 7/79 دلار امریکا است.

منطقه مستقل هنگ کنگ پس از یک دوره زمانی یکصد و پنجاه ساله در سال 1999 از مدیریت و اجاره کشور انگلستان منفک و به کشور (مادری) چین ملحق گردید.

شرایط سیاسی: قانون اساسی آن در سال 1990 به تصویب رسید. رئیس قوه مجریه رئیس جمهور چین و آقای دونالد تسانگ رئیس دولت در هنگ کنگ است.

قوه مقننه آن60 نفر و هر 4 سال یکبار انتخاب و انتصاب می شوند

شرایط اقتصادی: هنگ کنگ بعنوان مرکز تجارت جهانی در شرق آسیا و اقیانوسیه است و مرکز مالی و بازرگانی آسیا نیز هست، حدود 45% کل سرمایه گذاری خارجی در چین توسط شرکتهای کوچک و متوسط هنگ کنگی انجام گرفته است.

ورود و خروج سرمایه و کالا در هنگ کنگ آزاد و روان است. میزان تجارت خارجی 755 میلیارد دلار شامل 390 میلیارد دلار واردات و 365 میلیارد دلار صادرات است.

نرخ تورم کمتر از 1% و نرخ بیکاری حدود 5% است. درآمد سرانه هر هنگ کنگی حدود 29500 دلار است حجم سرمایه گذاری خارجی 43 میلیارد دلار امریکا و میزان ذخایر ارزی آن بیش از 225 میلیارد دلار امریکا (مقام هفتم جهان) است.

حقوق و عوارض گمرگی برای ورود و خروج کالا وجود ندارد.

میزان مالیات بر درآمد شرکتها  5/16% و مالیات بر حقوق 15% است.

حمل ونقل: فرودگاه بین المللی هنگ کنگ هر سه دقیقه یک هواپیما پرواز و یکی از پر رفت و آمدترین فرودگاههای دنیا که سالانه بیش از 48 میلیون مسافر جابجا می نمایند و نیز بیش از 6 هزار تن کالا جابجا، که رتبه اول جهان را دارا می باشد.

بندر هنگ کنگ سومین بندر کانتینری جهان دارای 10 ترمینال باربری و گنجایش 600 کشتی در حجمهای مختلف را دارد.

حمل ونقل ریلی آن 34 کیلومتر که به سرزمین اصلی (استان سن ژن و چین) متصل است. مترو –تراموا –راه آهن سبک (Light Rail) –واگن برقی –اتوبوس - تاکسی –مینی بوس و ماکسی کب مدرن و دقیق و منظم از سایر سرویس های حمل و نقل زمینی این سرزمین مستقل و کوچک است.

سالیانه بیش از 30 میلیون نفر توریست که 5/16 میلیون از سرزمین اصلی چین و 5/13 میلیون از سایر نقاط دنیا به هنگ کنگ سفر می کنند.

آب و هوا: وضعیت آب و هوای هنگ کنگ گرم و مرطوب با دمای حداقل 17 و حداکثر 33 درجه و رطوبت حداقل 72% و حداکثر 86% است.

کشور هنگ کنگ دارای موزه، صومعه، معبد، باغ، جزایر، سواحل و مراکز خرید فراوانی می باشد و شاید اکثریت مارکهای دنیا در مراکز خرید هنگ کنگ شعبه دایر دارند.

شرح خدمات شرکت ما در هنگ کنگ برای حضور شما در این منطقه آزاد:

هزینه های ثبت شرکت هنگ کنگ

 

 

هزینه دلار امریکا

مدت زمان

ثبت شرکت

3200

حداقل 2 حداکثر 4 هفته

اخذ ویزای بازرگانی یکبار ورود

300

حداقل 1 تا 2  ماه

اخذ ویزای بازرگانی دو بار ورود

700

حداقل 1 تا 2  ماه

اخذ ویزای یکساله ((multiple visa

1500

حداقل 1 تا 2  ماه

 

 

* به متقاضیان معتبر و فعال 5% تخفیف ویژه داده خواهد شد.

توضیح:برای متقاضیان ثبت شرکت ، منشی و دفتر مجازی بمدت یکسال از طرف موسسه خدماتی ما رایگان در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

مدارک مورد نیاز: 1- پاسپورت 2- عکس 2- پرینت سه ماهه بانکی 4- تکمیل فرم  5- ... 

سایر اطلاعات:

هزینه آپارتمان حدود 60 متری ماهیانه 1300دلار هنگ کنگ = 1000 دلار امریکا

هزینه خوراک و ایاب و ذهاب ماهیانه  1200 دلار هنگ کنگ = 950 دلار امریکا

 

 
Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks 
 
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی