صفحه اصلی مهاجرت سرمایه گذاری اخذ اقامت جمهوری پارلمانی فدرال اتریش
PDF چاپ نامه الکترونیک

اخذ اقامت جمهوری پارلمانی فدرال اتریش

کشور اتریش یکی از کشورهای اروپای غربی است این کشور از شمال با آلمان و جمهوری چک از جنوب با ایتالیا و اسلوونی از شرق با اسلواکی و مجارستان و از غرب با سوئیس و لنختشاین هم مرز است.

کشور اتریش با مساحت 850/83 کیلومتر مربع و تقریباً هم وسعت کشور امارات متحده عربی است که از 9 ایالت تشکیل یافته است حدود 60% این کشور را رشته کوههای آلپ شرقی تشکیل می دهند و تقریباً کوهستانی است .

جمعیت این کشور حدود 550/665/8 نفر است تراکم جمعیت 3/100 در هر کیلومتر مربع است و درآمد سرانه این کشور حدود 000/33 دلار است که دوازدهمین کشور ثروتمند جهان است . با درآمد سرانه 929/42 دلار است.

پایتخت آن وین با جمعیتی حدود 000/700/1 نفر و شهرهای مهم آن : گرانس ، اینسبروگ ، زالتسبورک ، کلاکن فورت ، لینتسن ، لئوبن ، آیزن اشتات و فیلاخ میباشد .

دین اکثریت مردم این کشور مسیحی 1/74% کاتولیک 6/4% پروتستان و بقیه کشور سایر ادیان و بی دین هستند.

زبان کشور اتریش آلمانی بوده و 98% آن به این زبان صحبت می کنند سایر زبانهای آن کروات ، اسلونیا و مجارستانی است .

واحد پول آن یورو ، منطقه زمانی 1+ ساعت جهانی بوده و پیش شماره آن 42+ و دامنه اینترنتی آن Atاست.

این کشور صنعتی بوده و گردشگری بین المللی مهمترین بخش اقتصاد محلی آن را تشکیل میدهد جنبش های کارگری از قدرت زیادی در احزاب و اقتصاد این کشور برخوردار هستند . مهمترین شریک تجاری این کشور آلمان است و عضو اتحادیه اروپا (شنگن) هم هست .    

اقامت در اتریش تنها بر مبنای سرمایه گذاری نیست. سرمایه گذار باید کنار سرمایه گذاری به فعالیت های دیگر مثل ایجاد مشاغل جدید و فن آوری­های جدید بپردازد.

سرمایه گذاری مستقیم از ملزومات است.

متقاضی علاوه برارائه شناسنامه، سند ازدواج و پاسپورت باید مدارکی نظیر گواهی عدم سوءپیشینه و رزومه ای از فعالیت های تجاری و بازرگانی را ارائه دهد.

میانگین مدت زمان پروسه بین 12 تا 18 ماه است.

متقاضیانی که به درخواست شان جواب مثبت داده شده از اقامت دائم برخوردار می شوند و می توانند برای دریافت پاسپورت اقدام کنند.

مزایا

-       شما به عنوان یک شهروند اتریشی حق کار و زندگی در اتریش و تمامی کشورهای اتحادیه اروپا را خواهید داشت، به علاوه حق زندگی در سوئیس را نیز خواهید داشت.

-       پاسپورت اتریشی اعتبار خیلی خوبی دارد و به شما امکان سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورها از جمله آمریکا را نیز می دهد.

-       با دریافت اقامت اتریش شما و خانواده تان از اقامت دائم بهره مند خواهید شد.

-       برای دریافت اقامت اتریش نیازی نیست شما مدت زمانی را در اتریش زندگی کنید.

 
Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks 
 
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی