صفحه اصلی مهاجرت سرمایه گذاری اخذ اقامت کشور پادشاهی انگلستان
PDF چاپ نامه الکترونیک

اخذ اقامت کشور پادشاهی انگلستان

        کشور انگلستان یکی از چهار بخش کشور پادشاهی بریتانیای کبیر است این کشور (شبه جزیره) در قاره اروپا از شمال با اسکاتلند و از غرب به ولز و در شمال غرب دریای ایربند در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال و در جنوب کانال مانش آن را از فرانسه ( اروپا ) جدا ساخته است.

این کشور از حدود یکصد جزیره کوچک و بزرگ تشکیل شده است پایتخت انگلستان و بریتانیای کبیر شهر لندن می باشد مساحت این کشور 610/243 کیلومتر مربع است .

انگلستان دارای آب و هوایی نسبتاً معتدل که در زمستان از صفر درجه پایین تر و در تابستان از 32 درجه بالاتر نمی رود از ماههای سپتامبر تا فوریه ماههای پرباران این کشور است .

جمعیت این کشور 739/493/53 نفر ، با درآمد سرانه 38000 دلار می باشد . واحد پول آن پوند ، استرلینگ، منطقه زمانی آن (صفر) از ساعت جهانیGMT، پیش شماره آن 44+و دامنه اینترنتی آن Ukاست .

شهرهای مهم این کشور: لندن ، منچستر ، بیرمنگام ، لیورپول ، ناتینهام، لیدز ، کمبریج ، برایتون ، شفلید ، ساوت همیتون، دوور، یورک ، بریستول ، هال ، نیوکاسل و اکسفورد است.

در هر شهرستان یک لرد نایب السلطنه و یک کلانتر عالی دارد . این دو مقام نمایندگان محلی نهاد سلطنت بریتانیا هستند.

قدیمی ترین استخوان انسان باستانی کشف شده  500 هزار سال قدمت دارد ، اما بشر تنها در طول 6000 سال گذشته در این منظقه به طور دائم ساکن شده است و حدود 10 هزار سال پیش با آب شدن یخ ها و بالا آمدن آب دریاها انگلستان از ایرلند و حدود دو هزار سال قبل از اروپا جدا شده است. ایجاد نوع آوری در علوم و فنون مهندسی و همزمان با رشد تجارت خارجی بریتانیا ، با حفاظت نیروی دریایی سلطنتی راه را برای امپراطوری بریتانیا هموار کرد و در این کشور انقلاب صنعتی پدید آورد .

در نتیجه کشاورزی صنعتی ، تولید ، فتون مهندسی ، استخراج معادن ، جاده های جدید ، راه آهن ، شبکه های جدید آب گسترش یافت . افتتاح کانال بریجواتر در شمال غربی انگلستان سال 1761 طلیعه دوره کانال ها شد. در سال 1825 اولین راه آهن دائم با لوکومویتو بخار مسافری جهان و خط استاکتون و دارلینگتون برای عموم مردم  باز و آزاد شد.

خدمات بهداشتی ملی از سال 1948 الگوی سکونت را در انگلستان تغییر داد و خدمات بهداشتی و مراقبت های آن با استفاده از بودجه عمومی و در زمان نیاز برای همه ساکنان انگلستان رایگان ارائه گردید .

امروزه انگلستان به طور مستقیم توسط پارلمان بریتانیا اداره می شود. از مجموع 650 عضو پارلمان 532 عضو آن از کشور انگلستان است .

انگلستان به عنوان بخشی از پادشاهی متحده بریتانیا عضو اتحادیه اروپا میباشد.

سایر کشورهای بریتانیا ( اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی) هر کدام پارلمان و یا مجمع برای تصمیم گیری در مورد مسائل محلی خود را دارند.

تصمیمات دیوان عالی کشور در سلسله مراتب دادگاههای ( دادگاه تجدید نظر ، دادگاه عالی عدالت) برای پرونده های مدنی و دادگاه سلطنتی برای پرونده های جنائی الزام آور است و در هر دادگاه دیگر باید اجرا شود.

کشورهای باستانی انگلستان ، اسکاتلند و ولز و بخش چهارم ایرلند شمالی بریتانیای کبیر را تشکیل می دهند و جمعیت این کشور (بریتانیا) 708/041/62 و مساحت آنها 820/244 کیلومترمربع می باشد تراکم جمعیت در بریتانیا   7/254 نفر در هر کیلومترمربع است متوسط درآمد سرانه این چهار کشور 619/34 دلار است .

یکی از بهترین گزینه ها برای افراد ثروتمند گزینه اخذ اقامت انگلستان با ویزای سرمایه گذاری Tier 1  با حداقل 2  میلیون پوند استرلینک است و باید بمدت 5 سال این سرمایه را در بخش های اوراق دولتی ، سرمایه سهمی ، سهام قرضی در شرکت تجاری فعال انگلیس داشته باشد . دولت انتظار دارد که سرمایه گذار 50% مدت زمان سالیانه ( 6 ماه) را در انگلیس بگذارند از این طریق متقاضی به اقامت دائم دست می یابد و همسر و فرزندان زیر 18 سال به عنوان افراد تحت تکفل خواهند بود . این گروه (کادی و همکاران) آمادگی ارائه این سرویس را به متقاضیان دارند.

 
Facebook MySpace Twitter Digg Delicious Stumbleupon Google Bookmarks 
 
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی